Bukmacher Mostbet w Polsce jest jedną z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych platform gier na świecie, zapewniającą swoim klientom najwyższy poziom usług i ochrony danych. Nasza firma oferuje szeroki wybór wydarzeń dla zakładów sportowych i gier kasynowych online, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Skorzystaj także z naszej aplikacji mobilnej, aby być zawsze na bieżąco z grą!
Reditum | Nie tylko praca cz 2 czyli dużo pracowaliśmy społecznie
448
post-template-default,single,single-post,postid-448,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Nie tylko praca cz 2 czyli dużo pracowaliśmy społecznie

Dużo rzecz jasna w ramach możliwości.

Tutaj pomogliśmy zaprzyjaźnionej SP4 w Sosnowcu udekorować salę na bal z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości

Razem z innymi ngo z Sosnowca pomogliśmy organizować zabawę mikołajkową dla dzieci z domów dziecka i pieczy zastępczej. Nawet graliśmy i śpiewaliśmy oraz oczywiście transport, logistyka i … ubieranie choinki.

A i jeszcze tańczyliśmy tango, zresztą nie tylko na mikołajkach.

Jeszcze mikołajki w Wojewódzkim Centrum Pediatrii w Sosnowcu, gdzie zaprosiły nas znajome elfy z Fundacji Dobro Dziecka Przede Wszystkim. Takie wzruszenia i radości pamięta się bardzo długo.

I jeszcze raz jesteśmy w SP 4 w Sosnowcu tym razem jako „miśkobus”. Szkoła zorganizowała akcję Miś Zdrówko,
w której zebrała setki miśków ze szkół i przedszkoli w Sosnowcu dla dzieci w karetkach, przychodniach i innych miejscach gdzie każdy przyjaciel jest mile widziany. A my przywoziliśmy je do SP 4.

Brak komentarzy

Komentowanie wyłączone